Camera de Supraveghere Camera de Supraveghere Camera de Supraveghere Digital Tehno Plus Bariera Auto BFT Bariera Auto BFT

Angajări

carieraDaca doriti sa va alaturati echipei noastre si sa va faceti o cariera in domeniul automatizarilor si sistemelor de securitate, trimiteti-ne
CV-ul completand formularul de mai jos. Va dorim mult succes!

Doar persoanele selectate pentru interviu vor fi contactate.

ATENTIE!!!   NU SE FAC ANGAJARI SAU INTERVIURI PRIN TELEFON

Posturi disponibile:

1. CABLOR SISTEM SECURITATE - 1 post liber

• Realizarea cablarilor sistemelor de alarmare;

Cerinte:
• Fara antecedente penale;
• Tinuta morala deosebita;
• Permis conducere cat.B de minim 1 an fara evenimente.
• Experienta minim 1 an in domeniul sistemelor de securitate;
• Seriozitate, punctualitate, lucru in echipa

2. INGINRER / TEHNICIAN SISTEME DE SECURITATE - 1 post liber

Cerinte:

•absolvent studii superioare cu profil tehnic (sau in curs de absolvire): Inginerie electrica, Electronica si telecomunicatii sau Tehnologia Informatiei, Automatica si Calculatoare, Instalatii electrice
• experienta ca inginer/tehnician instalare si punere in functiune sisteme de securitate: supraveghere video (CCTV), interfonie, sisteme de alarma, control acces si pontaj,

• cunostinte solide de IT&C (retelistica, transfer date, cablare structurata)
• cunostinte avansate PC, Windows si Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

• Experienta minima in domeniul securitatii 2 ani;
• Permis conducere cat.B de minim 1 an fara evenimente;
• Seriozitate, punctualitate, spirit de echipa.

• Disponibilitate la deplasari si program prelungit cand este nevoie

 Atributii:

• proiectarea si instalarea sistemelor de securitate

• realizarea lucrarilor de punere in functiune, intretinere si service a sistemelor de securitate (supraveghere video CCTV, interfonie, sisteme de alarma, control acces si pontaj, sisteme de detectie a incendiului, sisteme integrate de securitate);
• deplasarea la sediul clientului, pentru interventii, in urma solicitarii acestora sau asigurarea asistentei tehnice telefonic;
• oferirea clientului un training minim de utilizare a echipamentului;
• intocmirea documentatiei necesara fiecarei interventii pentru o cat mai buna gestionare si remediere a defectiunii (fisa de interventie/fisa de intrare in service/proces verbal de predare primire);
• gestionarea interventiilor in functie de gradul de prioritate, stabilit de managerul direct, astfel incat sa se indeplineasca atributiile stabilite pentru ziua respectiva, alegandu-se traseul optim pentru indeplinirea lor

 Beneficii:

• salariu foarte motivant, in functie de nivelul de implicare, performanta si rezultate
• dezvoltare profesionala intr-un mediu tanar, competitiv, team building
• participare la traininguri de specialitate atat in tara cat si in strainatate

• se ofera masina de serviciu, telefon mobil si laptop

3. AGENT VANZARI / MARKETING - 1 post liber

Principalele responsabilitati:
• Identificarea de noi clienti pentru companie si consolidarea relatiei cu clientii existenti;

• Activitate de management si dezvoltare portofoliu clienti;
• Intocmire/prezentare rapoarte activitate;
• Gestionarea imaginii companiei, atat in interiorul cat si in exteriorul acesteia, conform politicilor companiei in acest sens;
• promovarea si vanzarea serviciilor de securitate;

• Lucrul in echipa, competente in comunicare si relationare umana;

Experienta profesionala:
• Experienta anterioara in vanzare si relationare cu clientii in domeniul serviciilor si sistemelor de securitate;

Profilul candidatului:

• Abilitati comerciale, orientare catre client;
• Atentie la detalii;
• Capacitate de analiza si abilitati de organizare;
• Bune abilitati de comunicare;
• Spirit de echipa;
• Abilitati de negociere;

• Capacitate de organizare si planificare a activitatii;
• Orientare spre rezultate, initiativa, tenacitate;
• Gandire pozitiva, optimism, incredere in fortele proprii;

Beneficii oferite:

• Salariu fix + procent vanzari + bonus pentru depasire target vanzari/incasari, din fisa de obiectiv stabilita
• Masina de serviciu, telefon mobil companie
• Perspectiva dezvoltare personala si profesionala

* Nume şi Prenume :
* Telefon :
* e-Mail :
* CV (pdf, doc) :
* Câmpuri obligatorii